| TheBoyTheCool24 a întrebat:

Salut, in legatura cu minecraftul am o intrebare - cine a fost Herobrine asta? ma puteti lamuri?

3 răspunsuri:
| milinalexandru a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=0O71uh3O9ig

sper ca sti engleza

Si pentru al invoca faci asa:

- faci o camera de 20 pe 20 din bedrock o umplii cu lava si pui in mijlocul ei un enchanting table apoi scrii in chat: /invoce hb si ar trebui sa apara herobrine

| doru10rapid a răspuns:

A fost un monstru cum sunt painajeni, endermani, scheletii... avea forma de om normal doar ca fara ochi...a fost scos dar acum sunt tot felul de skinuri cu el. funda?

| TheBoyTheCool24 explică (pentru doru10rapid):

Mai vad niste raspunsuri dup aia ma gandesc