| blaablaablaaa a întrebat:

Salut, intrebare pentru cei care se pricep la CS:
Stiti de ce imi da "Invalid Password! " cand ma loghez ca si admin prin setinfo? Am vorbit cu owner-ul si totul este ok, setinfo _cs parola si invalid password... "_cs" deoarece asa este pe acest server in loc de "_pw". Am incercat si cu alt CS si tot la fel imi face.
Funda!

2 răspunsuri:
| SpawNury a răspuns:

Trebuie sa ai exact nick-ul pe care-l ai la adminlist. Intreaba Owneru' daca ti-a dat pe nick. Roaga-l frumos sa-ti dea pe IP daca il ai static. si incearca cu setinfo _pw "parola" sau setinfo _password "parola". Chiar daca pe server este cu _cs, s-ar putea ca pluginul sa nu corespunda bine.

| Jipa95 a răspuns:

CAnd intri in cs scrii in consola asa : setinfo _pw 1234 si dupa care te conectezi la server, nu ''setinfo _cs parola '' Fundita?