| nyoentox2002 a întrebat:

Vreau să îmi recomandați niste jocuri pe telefon, aveam multe jocuri care îmi plăceau :Asphalt 8, Clash Royale,Subway Surfer,Brawl stars,,Kingdom Rush,Shadow Fight,Dragon City,Monsters Legends,acum când încerc să le joc din nou parca nu mă mai atrag nu mai au același vibe,ce jocuri mai știți? Pubg și Freefire nu mă atrag, vreau ceva care să treacă timpul,că am obosit și plictisit de toate, sa fiu rănit de toate zdrențele și să uit că nu arat bine etc!

3 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Salut! Dacă vrei să uiți de aceste chestii, nu stai și te joci pe telefon. Pui mâna și te transformi în persoana care îți dorești să fii. Te duci la sală (e optional, dar recomand), citești despre anumite subiecte care te pasionează și ieși cu prietenii. În plus, jocurile pentru telefon nu mai sunt de mult ceva atractiv. Mai joc și eu din când în când, însă nu mi se par cine știe ce.

| oricealtceva a răspuns:

Ai putea încerca clash of clans sau 8 ball pool