| Ingame0011 a întrebat:

Salut.Joc cs de pe laptop si mi se vad marginile negre.Adica se minimalizeaza imaginea.Nu e de la wide.Se vad 2 margini laterale cam de 3, 5 cm. Sper ca intelegeti ce zic.As vrea sa fac sa mi se vada pe intreg ecranul dar nu stiu cum.E de mult chestia asta dar pana acum nu am indraznit sa intreb.

3 răspunsuri:
| Sihastrul a răspuns:

Setezi rezolutia jocului sa fie ca cea a laptopului.

| Ingame0011 explică (pentru Sihastrul):

Imposibil.Rezolutia maxima in CS la mine este 1024.Am incercat sa schimb rezolutia laptopului pe 1024 dar mi se vede imaginea pe desktop exact ca in CS, cu margini negre

| Ingame0011 explică:

Am resolvat.Multumesc oricum