| dumitru65 a întrebat:

Joc de cateva saptamani LoL, dar nu ma prind de o chestie.
Stiti ca inaintea celor 4 abilitati mai este una, cea mica de langa prima abilitate. Bun, as vrea sa aflu cum se foloseste, pentru ca nu reusesc sa o folosesc deloc. Cand ii caut tasta speciala in setari nu o gasesc. Multumesc de ajutor!

Răspuns Câştigător
| Turcanu_Stefano_1997 a răspuns:

Pai n.ai s.o gasesti niciodata deoarece aceea se numeste passiva, se activeaza singura si ca sa se activeze depinde de campion pentru mai multe info adauga.ma pe skype sau pe lol skype:sky.scream99 lol:OriginalDemon