| roby223 a întrebat:

Salut joc jocul left4dead 2 am ajuns la misiunea 4 si trebuie sa fac ceva cu 8 canistre cu benzina si nu stiu ce va rog ajutati-ma

1 răspuns:
| Melcul a răspuns:

Acolo trebuie sa mergi sa iei cite o canistra si sa alimentezi generatorul de la poarta ca sa se poata deschida.Alimentarea generatorului se face una cite una(canistra).Nu poti sa le iei pe toate odata si sa il alimentezi.Iei o canistra mergi si alimentezi apoi iar mergi si iei o canistra si alimentezi si tot asa pina se deschide poarta.