| ɴιcoleтα a întrebat:

Salut.
Joc metin (Metin2 United), dar nu prea ma stiu. Va rog, daca ma puteti ajuta.
Eu vreau sa trimit niste iteme de pe un caracter pe celalat, cum as putea?
DAU FUNDA, nu glumesc.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| SudHop99 a răspuns:

Pai daca caracterul este in acelasi cont pune itm in depozit si le iei cu celelalte itm daca nu este pe acelasi cont intri pe 2 metine si le trimiti. Sper ca am fost de ajutor

5 răspunsuri:
| SudHop99 a răspuns:

Doamne fereste dar de depozit ati auzit?

| ɴιcoleтα explică (pentru SudHop99):

Scuza-ma, dar la mine e prima data cand joc metin.

| Spex188 a răspuns:

Daca vrei sa trimiti iteme depe un caracter pe celalalt te duci pe un server mai gol intr-un loc singuratic cu ambele caractere unde nu prea circula alti useri, arunci obiectul dorit pe jos, schimbi repede caracterul si il iei.
P.S.Inventarul trebuie sa fie gol caracterului care primeste.
Funda?

| xDavidxX a răspuns:

Ba da se poate! deci utie dep e caracterul cu iteme pui itemele in depozit intri pe celalt caracter si le iei din depozit! foarte simplu funda te rog

| adorseriabioshock a răspuns:

Nu poti pentru ca daca ai zis ''pe un caracter pe altul'' sta inseamna de pe acelasi cont deci nu poti pentru ca nu poti intra pe acelasi server cu acelasi cont de 2 ori simultan.