| cametome7 a întrebat:

am o intrebare:
joc metin2 united si am luat ban si vreau sa trimit un tiket si nu stiu ce sa scriu cine ma poate ajuta are funda+vot.

5 răspunsuri:
| SoreMihalacheSorina a răspuns:

Sa te scuze, sa poti juca din nou metin! SUCCES!

| cametome7 explică (pentru SoreMihalacheSorina):

Select Language: *
Help topic: *
Subject: *
Game Server: *
Char name: *
Select Date: *
Select Time:
Message: *
Attachment:
astea imi cere sa scriu cine ma ajuta funda

| SoreMihalacheSorina a răspuns (pentru cametome7):

Pai nu sti ce inseamna sau ce? Uite ce inseamna, poate daca sunt in romana intelegi: Select Language: *(limba)
Ajutor subiect: *
Subiect: *
Server joc: *
Char nume: *
Selectați Data: *
Selectați Oră:
Mesaj: *
atasament:

| cametome7 explică:

Nu e asa de usor zice sa ii sriu mai multe chesti
Select Language: *
Help topic: *
Subject: *
Game Server: *
Char name: *
Select Date: *
Select Time:
Message: *
Attachment:
asa imi zice si nu stiu ce sa scriusad ma ajuta cineva ii dau funda
vot!

| AndreyMatey a răspuns:

Salut sunt expert metin2united joc de peste un an am caracter mare am donat mult.si da stiu stafful si cum merge treaba.Deci depinde din ce cauza ai fost banat si daca permanent, Contul tau nu va fi deblocat! cat despre tiket la support pe site trimiti daca doresti dar in engleza o dovada ca nu a fost asa ca tea banat dejaba alfel nu vei fi deblocat! id de mess:mateiandrei955@yahoo.com