| bNe a întrebat:

Joc Metin2 pvp si am warr lvl 120:d ce bonusuri trebuie sa-mi pun in toate itm ...arma...armura ca sa-i rup pe toti dintr-un skill? Pliss Dau FUNDA promit!

Răspuns Câştigător
| Ciufulici a răspuns:

laughing nu-l asculta pe Iuly01s ca se vede ca nu prea a jucat metin...
Puneti impotriva semi-oamenilor, Hp, Str si rezistetnta la magie!

| bNe explică (pentru Ciufulici):

Dar la ninja imi spui te rog:X

6 răspunsuri:
| Iuliiiiii a răspuns:

Trebuie Sa Pui pe atac adica str si aparare adica dex

| Iuliiiiii a răspuns:

Dex la ninja
si ciufiulici... esti praf

| bNe explică (pentru Iuliiiiii):

Lasa-o balta am aflat is cel mai bun din joc.JOC 4yoursTM... daca jucati contactati-ma am nick: SpriteLiK... daca vreti va bag pietre +10 in SCUT.schemelaughing

| Ciufulici a răspuns:

La ninja am uitat cum e

| Zupp69 a răspuns:

Hlkh