| boboboy98 a întrebat:

Care sunt cele mai bune bonusuri care sa mi le pun la metin2 ziceti-mi si pe armura si pe arma ce trebuie dar in afara de viata ca nu conteaza sunt un care imi dau 2 lovituri si mori chiar daca am viata mare

1 răspuns:
| Slayzor a răspuns:

Pe arma trebuie semi-oameni la maxim si depinde ce clasa esti pentru dmg: dexteritate la ninja, forta si inteligenta la sura, forta la razboinic
si pe armura e bine sa ai valoarea atacului daca poti
si semi-oameni si pe scut, cercei, colier si coif
si sa nu uitam ca daca esti sura iti trebuie cercei lacrima cer
daca esti razboinic cercei de abanos
daca esti ninja cercei de abanos
si in rest toate itemele trebuie sa fie lacrima cerului