| TheKKosmyyn a întrebat:

Salut.Joc metin2ro.Si daca vreau sa intru pe 2 metine ma scoate(restart pc).Iar daca am jucta mt, si l-am inchis, si doresc sa intru pe google ma scoate(restart pc). Funda adica rezolv.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te la My Computer dai click dreapta>>>>Proprietes se deschide sistem>>>>Advanced si apoi error raporting, acolo dai disable error raporting dupa dai la seting a 3 si debifezi alea 3 ultimele cu reset pc. Daca nu te descurci da-mi id tau in pm.

| ChipsWwe a răspuns:

Salut! Exact asa imi facea si mie e de PC

| Mahrean95 a răspuns:

thinking Eu zic sa iti reinstalezi windowsul. As dori sa stiu ce sistem de operare folosesti. Dar daca te pricepi sa instalezi unul, spune-mi resursele calculatorului(Rami, placa video, procesor.) Daca este calculatorul destul de bun iti recomand windows 7, daca e slab instaleaza windows xp SP3!
Revino cu un replay daca ai rezolvat problema big grin

| TheKKosmyyn explică (pentru Mahrean95):

Calculatorul este putin mai vechi...Asa ca windows xp.sad