| eueueueueue a întrebat:

Salut

Mi-am luat si eu astazi un LG optimus L9 si cand vreau sa intru in Google Play ma scoate imediat.Cum pot sa rezolv problema?

4 răspunsuri:
| Ancutza2000Anca a răspuns:

Daca este nou, mai bine te poti duce de undelai luat.In plus ca ai garantie la el deci e super. Daca nu se repara, poti sa primesti unul nou nout fara nici un cost in plus. Funda?

| Bica1453 a răspuns:

Dai restartare din fabrica

| eueueueueue explică (pentru Bica1453):

Pai daca dau restartare din fabrica imi pierd numere de contact sau numai aplicatiile instalate de mine, contul de google etc?

| ChristinaBreezy a răspuns:

Eu am Optimus L7 si nu mi s-a intamplat asta. Dar totusi se intampla asta mereu cand intri? Sau doar o data? Incearca sa dai un restart la telefon si vezi cum merge. Daca merge tot asa uita-te daca ai aplicatia [ google play ] actualizata. Si daca tot nu rezolvi problema mai bine te duci la Vodafone si discuti acolo, se pricep mai bine ca noi cei de pe TPU.