| anonim_4396 a întrebat:

Salut.La fifa 2007 si la fifa 2008 de butonul SHIFT de la tastatura jucatorii pot face trucuri cu mingea (bicicleta etc). Nu este vreun program sau sa schimb ceva in fisierul jocului ca sa pot face acelasi lucru de pe joystick simplu(nu are analoage). Multumesc.

5 răspunsuri:
| Alexeee a răspuns:

Eu am fifa 07 si nu are niciun program in care sa schimbi fisierul, dar si de c poti sa faci trucuri

| Costel9695 a răspuns (pentru Alexeee):

Stiu, dar de SHIFT faci trucuri mai complexe si poate este vreo cale prin care pot seta la joysstick butonul SHIFT

| Alexeee a răspuns (pentru Costel9695):

Pai intri in joc la option si controle

| Costel9695 a răspuns (pentru Alexeee):

Dar la optiuni > controale nu exista niciun control setat pe SHIFT, este pus de aia de la EA Games setat in fisierul jocului undeva nu stiu unde

| Fly2Sky a răspuns:

Nu exista!