| nutuxcristian a întrebat:

La Sims 2 Seasons,am construit un zid din greseala in curtea casei mele,dar nu stiu cum sa-l demolez. Ma puteti ajuta, va rog? Funda + Vot.

3 răspunsuri:
| Caaaaalin a răspuns:

Parca trebuia sa apesi pe el si sa dai DELETE. Eu asa tin minte ca si eu am jucat Sims 2, dar aveam toate editiile happy
Da un reply la raspunsu asta daca ai reusit.

| nutuxcristian explică (pentru Caaaaalin):

Salut! Da, am reusit. Apropo, ai spus ca aveai toate expansiunile de la The Sims 2. Eu mi-am instalat acum University, insa cand dau sa intru in el zice "Please ensure The Sims 2 University disc is in the drive, click OK and restart the aplication".Ce trebuie sa fac aici?

| Caaaaalin a răspuns (pentru nutuxcristian):

Ai nevoie de un crack.