| Banatzeanu a întrebat:

Salut lume! Am si eu o intrebare:
-Am o problema cu League of Legends,cand intru in multyplayer si mi se conecteaza la "Invocare" cand intru pe joc ma scoate de pe el, si asa mi s-a supendat contul! Cum remediez asta? E din cauza calculatorului meu? Va rog din toata inima sa-mi spuneti ce sa fac!

3 răspunsuri:
| iLikeToHelp a răspuns:

Sterge jocul si descarca-l din nou.Asta iti rezolva 90% din probleme.
Funda?
Pa, pa!

| Banatzeanu explică (pentru iLikeToHelp):

Am incercat deja asta, tot nu-mi merge...

| Gazez33Remixez a răspuns:

Prostule cumpara calculator mai bun.
Vezi ca am observat ce ai spus lui XkenzorX si du-te-n gura matii de prost imputit cu metinul 2 de **** al tau.
Zombalau prost. Du-te si intreaba pe RedTube ca e un site mult mai bun.
Cacat cu ochi si vezi ca nu raspund la mesaje private...
Vorba aia: Taceai filozof ramaneai da ce stii tu ca ai familie de ciobani.