| Prokinder73 a întrebat:

Salut lume, am şi eu o problemă, joc lol şi de vreo două luni tot primesc o eroare cu Disconnect http://s20.postimg.org/4n24nvubh/Screenshot_1.png, o primesc din 30 în 30 de secunde, nu ştiu ce să-i mai fac, zice că e de la netu' meu, dar nu am probleme cu el, merge impecabil, dacă cineva mă poate ajuta, aştept, mulţumesc.

4 răspunsuri:
| CristeaAlexandru1982 a răspuns:

Stai linistit e de la serverele lor se intampla tuturor au varsat la un moment dat energizant pe un computer care tinea un server si de atunci sunt multe probleme (vorbesc serios de faza cu energizantul)

| TechGuyTpu a răspuns (pentru CristeaAlexandru1982):

laughing))))))))))))))))))))) Daca un computer ar tine un server...

| TechGuyTpu a răspuns (pentru CristeaAlexandru1982):

Poate ai probleme cu netul

| Prokinder73 explică:

Am rezolvat, mulţumesc.