| Iftimia_Andrei_1993_yyZO a întrebat:

Salut lume! De ceva timp mi-am instalat windows vista...Bun, toate bune si frumoase dar cand sa intru in FIFA 14 imi apare "FIFA 14 has stoppend working"(asta inseamna ca pentru vista su 7 eu nu am proprietatile necesare) As putea face ceva (nu sa cumpar stiu eu placa video ram etc doar sa-i fac ceva la joc)
Mi-am descarcat Mortal Kombat 9 iar cand intru in el arata totul ok (chiar m-am mirat ca merge) dar cand lupt nu arata normal (nu stiu chiar cum sa spun .....arata ceva de genul jucatorii sunt alb negru, nu sunt cu forma corpului calumea{nu-i tare, doar putin},) Ce e de vina? Ce i-as putea face MS MULT!

2 răspunsuri:
| SashaB a răspuns:

S-ar putea sa fie de la directX

| Iftimia_Andrei_1993_yyZO explică (pentru SashaB):

La FIFA? dar la mortal kombat e de vina placa video?