| aXy99 a întrebat:

As dori sa imi cumpar Mortal Kombat 10, dar nu stiu daca merita sa iau Premium Edition sau nu. Imi puteti spune in ce consta si daca merita? Inca ceva. Daca il aveti instalat pe PC, aveti probleme cu el? Aveti lag, da crash spontan sau chestii de genul acesta? Intreb asta pentru ca am vazut multa lume plangandu-se pe Steam de aceste lucruri. Daca e asa, s-ar merita sa cumpar Mortal Kombat Complete Edition in loc de 10?

3 răspunsuri:
| somerandomdude915 a răspuns:

Dupa parerea mea Mortal Kombat e un joc foarte fun! Merita! Problemele raportate pe Steam sunt diverse si destul de enervante! Insa eu nu am intampinat! Doar ceva crash-uri spontane, imediat dupa instalare dar dupa un restart, absolut nimic!
Pe partea cu lagg-ul, daca nu ai un PC "potent" da, e posibil sa ai, dar daca ai un PC cat de cat Ok, esti good to go!
Cat despre Premium, include toate Season Pass-urile DLC-urilor deci practic, toate caracterele, in afara de Goro! Dupa parerea mea merita! Enjoy!

| aXy99 explică (pentru somerandomdude915):

Merci pentru raspuns. Am cateva intrebari sa-ti adresez. Cat de des intampini acele crash-uri? Uite ce specs am eu, poate faci o comparatie si imi spui daca, dupa parerea ta, voi avea probleme cu lagul: http://imgur.com/a/QUGVd. Placa video este nVIDIA geforce 720M 2 GB.

| aXy99 explică (pentru somerandomdude915):

Si inca ceva. Se merita sa dau 2-3 euro in plus pentru Premium?