| jackyboy12 a întrebat:

Salut lume, recent am cumparat un Logitech f710 wireless,acum nu stiu daca trebuie sa instalez drivere sa-i umblu in setari, asta e si primul meu gamepad si nu stiu ce sa ii fac.Eu vad ca merge bine fara sa-i mai fac alte chestii, eu sunt destul de multumit de el acuma eu va intreb trebuie sa ii mai fac alte chestii? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| LeMike a răspuns:

Nu prea trebuie sa instalezi drivere la gamepad doar daca ai primit CD de la ei cand l-ai cumparat!