| satelit93 a întrebat:

Salut am un prieten care tocmai si-a cumparat un olibook s1350.problema este ca nu i merge wireless-u.are buton pentru wireless dar chiar daca il apasa nu i se aprinde indicatorul ala de wireless.sa fie ceva problema din drivere? are windows 7. Oare trebuie facute ceva setari la windows ca sa mearga wireless-u? daca baga cablu in placa de retea merge netu dar fara nu merge.adica nici nu stiu unde sa i dau sa caute retele wireless pentru ca nu apare nimic cand apas butonul. Poate sa ma ajute si pe mine cineva? Va multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| pcmhz a răspuns:

Ai apăsăt Fn + F2 sau doar F2?

| satelit93 explică:

Am apasat toate combinatiile.dar are un buton special numai pentru wireless, si nu merge.am incercat si Fn+F2 dar nu merge.