| Gigel700 a întrebat:

Salut!
M-am hotarat in perioada asta sa-mi iau un XBOX Series S. Am inteles ca aici e nevoie de cv gamepass si nu stiu daca e nevoie pentru toate jocurile sau asa.Am auzit dar nu stiu sigur ca jocurile care sunt gratis in mod normal sunt disponibile si fara abonament pe gamepass. Vreau sa stiu de la voi cum este cei care aveti xbox in general.

Răspuns Câştigător
| CosminGK a răspuns:

Salut. Sunt detinator vechi de xbox asa ca din experienta mea, pentru a juca online jocurile pe care el ai, ai nevoie de xbox live. E un abonament ce se plateste ori pe luna ori pe 12 luni.
Acel abonament xbox game pass, iti ofera acces la toate jocurile din lista aceea de la game pass. Jocurile pot fii jucate doar daca abonamentul este activ. Daca iti expira abonamentul de xbox game pass, nu te mai poti juca

1 răspuns: