| Xmaxfarcas a întrebat:

M-ar interesa sa imi cumpar un scaun de gaming insa sunt atatea modele incat chiar nu stiu ce sa aleg.Ideea este sa fie confortabil si ca in timp sa reziste! Un ajutor ceva....Multumesc!
Sa fie pana in 6-7 mililoane
As prefera si un link daca este ok.
Rog seriozitate

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Parerea mea este ca alegerea acestor scaune sa se faca doar proband, adica merg in magazin si ma dau in toate apoi aleg.
Tot din propria experienta iti zic ca scaunele de gaming sub 1000 de lei sunt slabe calitativ si nu sutin coloana cum ar trebui, am un scaund de gamin de circa 900 de lei si nu e bun de nimic, dar am un scaun directorial care este mult mai bun decat acesta.
Mergi in magazine si testeaza, eu as alege un scaun ergonimic (care ajuta coloana) de acela care are un fel de tetiera cum e la masina, ca scaunele gaming in bugetul tau nu au acel suport reglabil si daca nu este reglabil e aiurea.
Mergi daca ai posibilitatea in magazine si testeaza ceea ce ti se potriveste.