| Alexandru_Cristian_1995 a întrebat:

ma cheama Cristi si am o mica mare problema... ma joc San Andreeas si am pus un kilometraj care imi indica si benzina si se intampla sa raman fara benzina si nu stiu cum sa fac masina sa mearga iar... ajutati-ma si ofer fundita big grin

1 răspuns:
| Santo2190 a răspuns:

Baga-i benzina ..in general unele moduri de gen, daca te dai jos din masina te urci in alta si te urci dupa inapoi in a ta, ai iar benzina... daca nu, nu ai ce face decat sa scoti modu cu benzina