| Lepadatu_Petrus_2000 a întrebat:

Salut as vrea sa stiu cum sa fac in gta san andreeas cand parchez undeva in gta san andreeas masina intr-oparcare si sa salvez sa ramana acolo va rog sa ma ajutati!
ofer funda+vot

1 răspuns:
| Burnaz_Marian_1999 a răspuns:

Nu poti sa salvezi unde parchezi masina ca sa salvezi jocul trebuie sa mergi in casa (casa ta de la inceput sau altele daca ai cumparat) si in casa la parter o sa gasesti o caseta (casete o gasesti ori in baie ori in bucatarie oricum la parter) si la caseta aia salvezi. Succes!