| watafacyoayo a întrebat:

Ma puteti ajuta cand incerc sa ma conectez la contul de youtube imi apare asta "Certificatul de securitate al site-ului nu este încă valabil!
Aţi încercat să accesaţi accounts.youtube.com, dar serverul a furnizat un certificat care încă nu este valabil. Nu sunt disponibile informaţii care să indice dacă certificatul respectiv este de încredere. Google Chrome nu vă poate garanta în mod sigur că dvs. comunicaţi cu accounts.youtube.com şi nu cu un atacator. Ora computerului dvs. este setată la miercuri, 9 mai 2012, 00:25:01. Credeţi că această setare este corectă? În caz contrar, trebuie să corectaţi eroarea şi să actualizaţi această pagină.
Nu puteţi continua, deoarece operatorul site-ului web a solicitat un grad sporit de securitate pentru acest domeniu." folosesc google chrome

3 răspunsuri:
| Mitzu2013 a răspuns:

Trebuie sa-l activezi pe mail. Funda?

| watafacyoayo explică (pentru Mitzu2013):

Barosanule contul este activat pe internet explore puteam sa intru pe el dar pe chrome si pe mozila nu pot.

| Mitzu2013 a răspuns (pentru watafacyoayo):

Sti sa faci server de metin? daca stii baga id meu de mess myhai_mari