| DenisIonut01 a întrebat:

Am incercat sa intru pe google si pe facebook de pe google chrome si imi zice ca "Ați încercat să accesați www.google.ro, dar serverul a furnizat un certificat emis de către o entitate care nu este de încredere pentru sistemul de operare al computerului dvs. Acest lucru poate însemna că serverul a generat propriile sale acreditări de securitate, pe care Google Chrome nu se poate baza pentru informații de identitate sau este posibil ca un atacator să încerce să intercepteze comunicațiile dvs.
Nu puteți continua, deoarece operatorul site-ului web a solicitat un grad sporit de securitate pentru acest domeniu." voua va merge?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Verifica si regleaza data/ora/time zone de pe calculator sa fie cea reala. Dupa ce reglezi data si ora, da un restart la pc si apoi intra pe facebook.
Bafta!

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Verifica daca ai data si ora calculatorului setate cum trebuie