| tzatichi a întrebat:

am si eu o problema nu pot sa mai intru pe facebook cam de 2 saptamani imi apare

Aţi încercat să accesaţi support.google.com, dar serverul a furnizat un certificat care încă nu este valabil. Nu sunt disponibile informaţii care să indice dacă certificatul respectiv este de încredere. Google Chrome nu vă poate garanta în mod sigur că dvs. comunicaţi cu support.google.com şi nu cu un atacator. Ora computerului dvs. este setată la miercuri, 23 decembrie 2009, 00:32:04. Credeţi că această setare este corectă? În caz contrar, trebuie să corectaţi eroarea şi să actualizaţi această pagină.
Nu puteţi continua, deoarece operatorul site-ului web a solicitat un grad sporit de securitate pentru acest domeniu

1 răspuns:
| mfo a răspuns:

Este si normal daca nu ai setata data la calculator sa fie reala sa-ti dea eroare de conectare. seteaza data