| Adryannn a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta si pe mine cu ceva in GTA-uri. Vreau o persoana care sa se stie cu GTA-urile. vreau sa imi bag mape din GTA Vice City in GTA San Andreas si nu stiu cum. Vreau sa ma joc in retea tongue

3 răspunsuri:
| iDplm a răspuns:

Nu poti baga "mape" din VC in SA...+ ca e doar o singura mapa pe tot jocul laughing Pentru multiplayer, doar SA poti juca btw, ai nevoie de SAMP.

| Celnikar96 a răspuns:

Ca sa poti juca G.T.A. in retea ai nevoie de multiplayer!

| Adryannn explică:

Pai logic ca am si SAMP (altfel cum credeti ca joc in retea) mdoamne.