| catalin542000 a întrebat:

Salut. Ma uitam pe un clip cu setup-uri (pc) si am vazut acest birou din link-ul de mai jos:

https://imgur.com/a/YEdhJH4

Alta poza mai clara nu am, doar in acest fel a fost prezentat biroul la acest setup (din intregime).

M-ar interesa acest birou de asta as dori sa va intreb (pentru cei care stiti sau eventual aveti acest birou), cum se numeste biroul?

De asemenea aceste birouri au mai multe culori sau dimensiuni?

PS: Am trei monitoare de 24 inch si unitatea aferenta pc-ului, banuiesc ca ar incapea pe birou din moment ce in prezentarea setupului s-a mentionat faptul ca monitoarele (laterale) au 24 inch si cel din mijloc 25 inch, deci nici nu este vreo diferenta ca sa zic asa).

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Arata a piesa facuta la comanda. Orice firma decenta de mobila il poate face.