| هوراس a întrebat:

Msalut. este o mare diferenta intre monitoarele de gaming si monitoarele multimedia? as vrea sa-mi cumpar un monitor LED Asus de 21.5 inch, 5 milisecunde GTG. este ok pentru gaming/multimedia? acesta este monitorul: http://www.pcgarage.ro/monitoare-led/asus/vx229h-215-inc h-5ms-gtg-black/
dau funda :-*

3 răspunsuri:
| هوراس explică (pentru SouLIce):

Ok, dar explică-mi puțin care e chestia cu TN laughing să înțeleg diferențele. am văzut și alte monitoare cu 2 milisecunde timp de răspuns, și nu erau de gaming, ci de multimedia happy

| SouLIce a răspuns (pentru هوراس):

Https://www.youtube.com/watch?v=DWXcNlh85Ps
Panel-ul ips are culori supra saturate pe langa tine care sunt mai naturale