| Polinco a întrebat:

Mi-a zis mama ca, atunci cand eram mic m-a pus sa aleg un obiect de pe un platou si mi-a zis ca am ales niste chei de masina. Imi puteti spune ce semnifica asta? Dar daca as fi ales banii, ce ar fi insemnat? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vlad_Balea_1994 a răspuns:

Ca ai ales chei inseamna ca vei avea o masina si bani inseamna ca vei avea multi

| Polinco explică (pentru Vlad_Balea_1994):

Daca am ales cheile de la masina inseamna ca voi avea unu buna?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Nu exista asa ceva. Acum ca vrei tu sa crezi ca inseamna ceva e alta chestie...