| Robotzzzi a întrebat:

Salut.Mi-am comandat joi un xbox 360 + fifa 14 si un joc GTA 5.
Sambata mi-a venit pachetul de xbox 360 + fifa 14 dar gta 5 nu l-am primit, si am sunat la altex si mi-a spus ca vine din Arad jocul gta 5 dar nu stiu cand.Mi-ati putea spune cand va ajunge? deja au trecut de joi 4 zile si pe curier rapid vine si eu stiu ca curieru rapid in maxim 3 zile livreaza. Cand s-ar putea sa ajunga?

2 răspunsuri:
| Robotzzzi explică:

Scrie pe site lor ca ajunge in maxim 48 de ore coletul de cand am facut comanda. Xboxul a ajuns dar gta 5 nu a ajuns.

| Nosferatu93 a răspuns:

Daca nu ajunge intr-o saptamana, maxim 2 ai putea suna din nou si sa le spui ca nu ti-a ajuns acasa. Dar ar cam trebui in 3 4 zile lucratoare sa ajunga