| Alex_Florin_1980 a întrebat:

mai demult am vrut sa cumpar o consola xbox one s de pe altex, curielul a zis ca vine in 2-3 zile. in a 4 a zi am sunat sa intreb cand vine comanda pentru consola si au zis ca o sa ma sune cand o sa afle.nu au mai sunat.nu am vrut sa mai astept ca am auzit ca unele comenzi de la altex au venit tocmai peste multe luni de asteptat. asa ca seara am comandat consola de pe eMAG ( care a venit dupa 2 zile de la comanda). cand m-a sunat curierul de la eMAG a venit si cel de la altex. nu am mai vrut sa accept pachetul de la altex asa ca am zis ca e prea tarziu si nu are cine sa-l mai ia ca nu e nimeni acasa. curierul a plecat si comanda de la eMAG a ajuns. dupa mult timp intru pe contul de altex si vad ca comanda este la comenzi. inseamna ca comanda a ramas in depozitul curierului si nu la magazinul altex? imi va genera mie costuri suplimentare? mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| xSega a răspuns:

Nu o să îți genereze nici un cost, comanda se va întoarce iar în depozit

1 răspuns: