| MiihaiiAdrian a întrebat:

Salut.
Mi-am cumparat de curand acest laptop :http://www.emag.ro/......DYNWRBBBM/
si cand am incepiut sa descarc jocuri am ramas dezamagit
la World of Tanks pe mediu abia depaseste 20fps, iar pe jocurile slabe precum LoL, metin2, sa-mp nu depaseste 50fps in cel mai bun caz.Am vazut oameni cu acelasi tip de laptop care jucau jocuri cu caracteristici destul de mari la HIGH. Cum pot rezolva problema?

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Nu ai cele mai noi drivere la placa video

| MiihaiiAdrian explică (pentru bogdan324):

Am descarcat drivere de pe site-ul oficial amd

| Student23123 a răspuns:

Ori ti-ai umplut laptop-ul cu jocuri ori nu stiu, poate sa incinge repede calculatorul, ia-ti Razer Cortex si mai scade lag-ul

| MiihaiiAdrian explică (pentru Student23123):

La 1TB nici nu am cum sa-l umplu prea repede, si am spatiu liber 850gb