| RareşTPUro a răspuns:

Lenovo daca vrei sa ai mai multi rami si daca il vrei pentru unele jocuri. Daca nu il vrei pentru jocuri, atunci ia Asusul

4 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Clar Asus are placa video si procesorul mult mai performante! ..http://www.emag.ro/......DBNWRBBBM/

| RareşTPUro a răspuns:

Ambele sunt bune, doar ca Lenovo il intrece cu 5% pe Asus din cauza ramilor.

| Burduhos_Arthur_1995 explică (pentru RareşTPUro):

Deci sa cumpar laptopul Lenovo? Cred ca Asus are procesor mai bun.

| CPAElites a răspuns (pentru RareşTPUro):

Memoria ram nu conteaza nu te ajuta cu nimic! Nu este nici o diferenta de performanta intre doua pc-uri unu cu 32gb ram si 16gb ram.

| RareşTPUro a răspuns (pentru Burduhos_Arthur_1995):

Lenovo daca vrei sa ai mai multi rami si daca il vrei pentru unele jocuri. Daca nu il vrei pentru jocuri, atunci ia Asusul