| AlexrAul456 a întrebat:

Este bun laptopul asta in gaming:http://www.emag.ro/......DYNWRBBBM/

Dati-mi detalii despre procesor si placa video, spuneti-mi cum se comporta in jocuri si daca ruleaza cele mai noi jocuri cu detalii medii. Sau stiti voi alt laptop de gaming pana in 2500 ron.

CEL MAI DETALIAT RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

E echivalent cu un i5 procesorul, iar gpu-ul e cam cat un 840m. Fiind amd insa, o sa fie mai "incins". Avantajul e ca materialele is mai premium. Daca nu, mergi pe cel cu 850m.

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Îți recomand acest laptop, pentru orice altceva în afară de gaming.E pe procesor AMD, ceea ce presupune o atenție sporita la exploatare, asta dacă nu vrei ca într-un an să-ți schimbi placa de bază că o să i se exfolieze chip-urile din cauza căldurii excesive disipate de procesor.
ca desktop portabil folosit în deplasări strict, nu zilnic e o alegere minunată. Succes

| Jipa95 a răspuns:

Ce gaming bai baiatule ca de 2500 lei iti faci un desktop de matura cu laptopul ala pe jos.