| ruby69 a întrebat:

Parere:
Laptop Asus X550ZE-DM050D cu procesor AMD Quad Core A8-7200P 2.40GHz, FullHD, 4GB, 1TB, AMD Radeon R7 M260 DX 2GB, FreeDOS, Dark Grey

P.S.Nu am de gand sa il "omor"cu jocurile, dar fifa 15 e ok, pe asta?!

7 răspunsuri:
| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Salut, poti rula chiar si GTA V la setari minime, e perfect

| Sheldon a răspuns:

Da, o sa mearga pe high

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns:

Pe acest laptop poti juca lejer: FIFA 15 (cred chiar 16), CS:GO, Euro Truck Simulator 2, PES 2015, PES 2016, GTA IV pe setari chiar la high si sa mearga in jur de 30/40/45 FPS.

| ruby69 explică (pentru Alexandru_Grigoraş_1980):

In afara de joc, laptop-ul in general se misca bine, ceva pareri?!

| Alexandru_Grigoraş_1980 a răspuns (pentru ruby69):

Pentru un FIFA, e arhisuficient, ce ai tu =). Se misca bine!

| KreizyFact a răspuns:

Merge bine fifa 15, dar mai bine iti iei o unitate.

| ruby69 explică (pentru KreizyFact):

Da stiu, laptop-ul nu e indicat pentru gaming, il iau pentru ca o sa fiu mai mult plecat de acasa si nah in timpul liber, merge o fifa big grin