| cgianni a întrebat:

Mi-am cumparat de curand un laptop Toshiba C660-1cd! Am instalat Win7 x64.3 saptamana nu am avut nicio problema.
Acum am intampinat prima problema cu el.Cateodata, din senin se blocheaza 2-3 secunde si se restarteaza.NU Reintra automat in windows, trebuie sa il opresc de la buton si sa il pornesc iarasi.(cand se restarteaza, apare ecran negru si o liniuta in colt stanga sus care clipeste si atat, nu mai face nimic). Sa fie oare de la rami? El avea initial 2gb de ram, si optiune sa ii mai iau inca 2 gb la promotie.Bineinteles sunt alta marca si la alta frecventa.Nu stiu ce sa fac.Se intampla o data la 3 zile, sau de 3 ori pe zi.Este f enervant! Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| eumisha28 a răspuns:

Incearca win pe 32 biti.e ceva de la windows.incompatibilitate la drivere