| Marius7222 a întrebat:

AJUTOR! Atunci cand imi pornesc laptopul mi se incarca o liniuta din aceea la windows iar dupa aceea mi se restarteaza laptopul. dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| Dannyjj a răspuns:

Windowsul este stricat(de viruşi probabil), fişierele sunt distruse, mai exact fişierele care necesită la pornirea windowsului.
Ca să te scapi de o reinstalare a windowsului, încearcă să bagi cd-ul cu windows, NU ALEGI INSTALL, ci alegi REPAIR, iar apoi alegi acolo "start up repair" şi această opţiune va reface fişierele care sunt necesare pentru pornirea windowsului.
Succes.

| Marius7222 explică (pentru Dannyjj):

Multumesc!

| Dannyjj a răspuns (pentru Marius7222):

Cu plăcere.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi windowsul? Daca da atuncea s-ar putea sa fie de vina sursa.