| ajutorul3zz a întrebat:

Salut mi-am cumparat mafia 2 mi s-a deschis steam am pus parola etc

apoi mi-a aparut o fereastra cu store library community si numele contului pus am setat offline si nu stiu cum intru in joc va rog ajutati-ma dAU funda!@

Răspuns Câştigător
| Miranda29 a răspuns:

Atunci ar trebui sa-i dai play din games library.

2 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

In primul rand nu trebuie sa fi pe offline mode, ai nevoie de conexiune la internet via steam ca sa-l joci, si in al doilea rand trebuie sa bagi codul jocului in steam library.Du-te la games tab, click, add game si bagi codul si dai next si e gata

| Uraniu a răspuns (pentru Miranda29):

Ca sa-l joace poate sa fie si offline, atata timp cat are deja jocul downloadat. Cat despre activare, exact pasii aia sunt big grin

| Miranda29 a răspuns (pentru Uraniu):

Atunci ar trebui sa-i dai play din games library.