| coco4782 a întrebat:

:) Mi-am descarcat Counter-Strike Source si nu vreau sa joc cu boti si am incercat sa ma conectez pe mai multe servere dar imi da aceasta eroare: http://imageshack.us/photo/my-images/6/csshj.png/
Stie cineva ce pot face?
Vreun patch, ceva?
Ofer Funda si Vot;)

4 răspunsuri:
| Sellak a răspuns:

Pai de pe Counter Strike Source nu poti juca pe servere de CS 1.6 poti juca doar pe servere de Source... dupa cum zice si eroarea"Versiunea nu este compatibila cu serverul".

| coco4782 explică:

Evident! Nu am incercat servere de 1.6 ci de Source. Poate trebuie alta versiune de CSS thinking am luat serverele de pe gametracker si scria clar ca sunt de source.

| coco4782 explică:

Am aflat ca CSS e Steam Only. am sa-mi cumpar cont steam big grin

| JustCooL a răspuns:

Iati cs 1.6 lant sau Romania sau carbonwinking