| florin630 a întrebat:

Mi-am facut cont de youtube: https://www.youtube.com/channel/UCmm5n9fuQ5dVcdCyuwVhnyA , cine ma poate ajuta cu ceva poze de profil/coperta,(cine se pricepe in photoshop) sau careva sa faca un logo cv cu : PS RaZzOr.
Mersi!

Răspuns Câştigător
| SueZz a răspuns:

Salut,

Nu este greu sa faci o coperta pentru YouTube si avatar, iti recomand sa dai un search pe YouTube cu textul 'How to make a Background/avatar for Youtube' si sa ti le faci singur, nu este greu, programul PhotoShop il poti lua gratuit de pe site-ul lor pentru 30 zile. Succes.