| mariusbarciog a întrebat:

Salut, mi-am facut si eu server de CounterStrike si cand le dau IP nu il pot adauga la LISTA DE FAVORITE, si nici in consola nu merge nu se mai incarca acele liniute? ce pot face?

2 răspunsuri:
| HaHaHa123 a răspuns:

De la ce firma ai net daca ai romtelecom sau rds nu ai ce face.Ai ip dinamic si d`aia nu merge sa intre ceilalti dar tu poti intra.Trebuie sa-ti schimbi firma de la net cu ip static sau du-te la aia de unde ai net si spune-le sa iti puna ip static.Cred ca te va costa 1.24 euro daca ai de la romtelecom.
Bafta

| mariusbarciog explică (pentru HaHaHa123):

Mersi, dar acum as mai avea nevoie de ceva daca stiii si poti sa ma ajuti, Cand folosesc comanda /preturi imi apare asa "Marius overflowed
Reliable channel overflowed" ce pot face?