| Lucan_Alex_1968 a întrebat:

Mi-am reinstalat windows 7 ultimate [ ieri ] si observ ca acum nu merge niciun joc ce foloseste internet.

Ex: Metin2 >> eroare la conectare [ orice server ]
Counter-Strike >> Nu pot adauga server la favorite [ imi apar inchise ], lista cu server nu mi se incarca.

Ce ar trebui sa fac? Am incerc Compatibility mode > Run this program in compatibility mode for > Windows XP ( service pack 2 ) >>>> nu merge. In safe mode tot nu merge...

VA ROG AJUTATI-MA

DAU fundita!

URGENT!
URGENT

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Counter strike si w8 nu sunt compatibile in cazul in care te gandesti sa pui w8. si cu linux... daca stii utiliza linux e ok, in caz contrar nu te sfatuiesc.

| nicusor55 a răspuns:

Uite, daca nu iti merge niciun joc pe modul Online inseamna ca a fost o eroare la instalarea Windowsului, sfatul meu este sa reinstalezi Windowsul si sa iti pui Windows 8 sau Linux pentru ca o sa iti mearga mai bine.