| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am loat de curand un laptop "Compaq Presario57" si am o problema...cand apas pe tastele F ale tastaturi folosesc anumite comenzi, de exemplu cand apas F2 scade luminozitatea
Ce pot sa fac sa nu mai folosesc aceste comenzi?(e greu la jourile si app in care iti trebuie aceste butoane big grin)

4 răspunsuri:
| streethunter a răspuns:

Tine apasat pe alt si f1 sau ce f vrei sa apesi
daca nu. tine apasat pe fn+f care vrei si o sa mearga.am avut si eu problema asta

| claudiu22andrei a răspuns (pentru streethunter):

Ms...si as putea fece ceva sa nu trebuiasca sa apas nici pe fn...sa mearga direct

| streethunter a răspuns (pentru claudiu22andrei):

Eu n am gasit.dar nici nu ma deranjeaza sa apas acel fn

| Sakal1999 a răspuns:

Pai ia leptopul si du-te la un magazi specializat sa iti umble la setarile pc-ului de preferat de unde l-ai cumparat ca sa nu cada garantia