| Cata20314 a întrebat:

..Am un laptop Compaq CQ58 si cand apas tastele F1-F12 apar diferite chestii..cum ar fi : F1 windows help and support
F2 luminozitatea mai mica...F3 luminozitatea mai mare...etc..Cum pot sa le dezactivez? Si pot sa dezactivez doar cateva? P.S. Am windows 8 Funda

2 răspunsuri:
| RandyMarsh a răspuns:

Salut!
Nu cred ca se pot dezactiva, sunt ca un fel de comenzi rapide.
Oricum....cu ce te incurca?

| Cata20314 explică (pentru RandyMarsh):

Salut! Pai la unele programe sau jocuri trebuie sa apas F1 F2 etc...si ma enerveaza sa tot apas ctrl+F1 Oricum mersi de raspuns.