| Nimeninueaici a întrebat:

Mi s-au inversat tastele de luminozitate la laptop-ul HP (am tasta fn). Cea care scade luminozitatea o mareste si cea care trebuie sa o cresca o micsoreaza.

1 răspuns:
| johnbucuresti a răspuns:

S-a cam **** pe el laptop-ul acela
gata s-a dus la gara
eu sunt electronist
sansele sunt extraordinar de mari sa iti fi ramas asa pentru tot restul vietii
ASTA POTI AFLA MAI SIGUR
DACA SI IN BIOS FACE LA FEL
DACA SI IN UBUTU FACE LA FEL
DACA SI IN KNOPPIX face la fel
atunci gata asa ai ramas cu el
asteaptate sa se vada din ce in ce mai in tunecat pe zi ce trece pana cand ziua nu o sa mai vezi nimic pe ecran.

DACA IN UBUNTU MERG TASTELE CORECT
daca in knoppix merg tastele corect
daca in bios merg tastele corect

ATUNCI INSEMNA CA NU AI NICI O DEFECTIUNE FIZICA
asa ca ai scapat

DA SI TU LOAD DEFAULT BIOS

apoi reinstaleaza windows-ul

daca face la fel si dupa ce ai intrat in bios si ai dat LOADE DEFAULT BIOS
si ai instalat windows-ul atunci poti sa dai cu acel laptop de asvarlita

dar daca si-a revenit atunci Multumestei Domnului ca te-a salvat!
si pocaiestete nu te mai uita la atatea filme deochiate!