| Cata20314 a întrebat:

..Am un laptop Compaq CQ58 si cand apas tastele F1-F12 apar diferite chestii..cum ar fi : F1 windows help and support

F2 luminozitatea mai mica...F3 luminozitatea mai mare...etc..Cum pot sa le dezactivez? Si pot sa dezactivez doar cateva? P.S. Am windows 8 Funda

3 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Windows 8 ii foarte dificil si incepe sa dea la tot mai mult lume erori de genu sau diferite buguri alea nu poti sa le dezactivezi pentru ca sunt buguri.

| Cata20314 explică (pentru TudyCFR):

Nu sunt buguri asa apare si pe tastatura la laptop...si e de la inceput chestia aia
si am avut-o si cand aveam windos 7...

| TudyCFR a răspuns (pentru Cata20314):

Pai atunci asa sunt setarile lui nu ai ce sa ii faci.