| Albert_Petrescu_1971 a întrebat:

Mi se inchide laptopul cand vreau sa ma joc csgo,nu are probleme cu racirea,nu sta cald de loc,cu praful nici nu se pune problema, tocmai ce l-am reparat si tin sa mentionez ca este un laptop destul de bun.Iar setarile csgo-ului sunt minime.Ce as putea sa fac

2 răspunsuri:
| Alcatraz96 a răspuns:

Instaleaza alt driver la placa video. Daca nu se rezolva, poti incerca sa reinstalezi windows-ul. Ar putea fi o problema si de la bateria, de asemenea.

| Albert_Petrescu_1971 explică (pentru Alcatraz96):

Sunt ultimele drivere din 2017, cineva mi-a zis ca nu mai e buna placa video...