| Zaiet_Ovidiu_1988 a întrebat:

Salut, nu de mult mi-am luat un calculator nou (2GB RAM, Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6550 @2. 33Ghz si Intel Graphics Media Accelerator Driver cu 256mb Placa Video), iar Team Fortress 2 nu-mi merge (http://www.fileshare.ro/e30269667)... Oare o fi de la Placa Video? Caci eu inainte de a lua acest pc, aveam unul cu (1GB RAM, Pentium4 1.8 Ghz "cred" si Placa Video Nvidia GeFORCE 128mb FX 5700ve DDR64bit) si mergea, cu toate la low dar mergea.
-Mentionez ca pe acest pc am win7, iar pe celalalt winXP.
-Si inca ceva, e normal sa consume atat h2.exe? (http://www.fileshare.ro/e30269668)
-Va rog frumos sa raspundeti cat mai sincer, iar cel mai ajutator raspuns FUNDA fara nici o indoiala! :)

1 răspuns:
| Shu a răspuns:

Intel Graphics e placa video integrata, ai dat degeaba bani pe el, poti doar sa vizionezi filme, muzica si ceva joculete. Nvidia aceea era mai buna, parerea mea. si daca e integrata nici nu o poti schimba cu una dedicata. Deci. iti trebuie alt pc, pare rau.